Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PSK91'İN RÜYASI- RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN TELEFONUNU KURCALAMAK

30.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen psk91
Rüyamda eski sevgilimle ayrılmamıştık ve telefonunu bende unutmuştu nasıl unuttu derken o beni arıyordu bir telefondan, normal konuşuyoruz telefonunu bende unutmasını hiç önemsemiyor.Kapatınca ben onun telefonunu karıştırıyorum hiç bişey bulamdım derken son anda sadece "29 şubat aşkımın doğum günü" diye bir not buluyorum pek anlam veremiyorum. Sonra güya ben o anda onun evindeymişim ve duvara bir bakıyorum bir kızla resimler inanamıyorum başka bir iş var bunda, sanki başka biri gibi diyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri . Yeni ayrıldıysanız onun hayatını merak ediyor, hakkında bir şeyler öğrenmeye çalışıyorsunuz demektir. Bir ilişkisi olup olmadığı ise sizin için en önemli ayrıntı. Bu durumda bu rüya bir bilinçaltı rüyası olacak. Uzun yıllar önce ayrıldıysanız ve onu çoktan unuttu iseniz rüyayı ayrıntılı olarak yazarak yeniden gönderin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA