Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PONÇİK'İN RÜYASI: RÜYADA BÜYÜK KUŞ GÖRMEK

01.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ponçik
Merhabalar.Bu sabaha karşı 03-04 sıralarında uyandım ve çok güzel bir rüya gördüm birazda ürkütücü.Rüyamda orman ve dağlar arasındayım birileri yüksek sesle konuşuyorlar idi. Devasa bir kuş vardı onu naylona sarmış ve taşımaya çalışıyorlardı. Koştum yanlarına devasa bir muhabbet veya papağan kuşu vardı, çırpınıyor idi bana büyük gözleriyle baktı orada hemen naylonu yırttım ve kuş nefes almaya başladı. Orada anladım onun muhabbet kuşu olduğunu, insanlar ortadan kayboldu kimse yoktu. Arkadaşlarımı çağırdım elimde su ve yemek vardı beslemek istedim, ama naylondan kurtardık ben bağırıyordum yavrumu öldürmek istemişler diye bebeğim korkma gidecez dedim. Kuş bronz renkli parlıyordu, ve devasa kanatlarını çırparak uçtu gitti.Bu şekilde uyandım, Aslında rüyalarım aklımda kalmaz ama bunu unutamadım inşallah iyi birşey dır. Yorumlarsaniz sevinirim teşekkürler saygılar mutlu hayırlı huzurlu bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle sevgiler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Büyük ve zararsız kuş hayatınızın olumlu yönde değişmesini simgeler. Bekarlar için bazen evlilik anlamına gelir, eviniz yoksa ev sahibi olabilirsiniz. Ayrıca sizin için önemli bir haber de alabilirsiniz, kuşlar ne kadar büyükse haberler o kadar önemli olacaktır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA