Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

POLAT'IN RÜYASI: CİNSEL İÇERİKLİ RÜYALAR HAKKINDA

02.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen polat
İyi günler…Rüyamda eski mahallemdeyim. Mahallayi aşağıdaki ana yola bağlayan merdivenlerdeyim. Merdivenlerin alt ve üst tarafı tamamen ağaçlık ve çalılık, başkaları tarafından görünmeyecek bir yer. Eski kız arkadaşımla buluşacağız, eski kız arkadaşımın kız kardeşi ile onu bekliyoruz. Eski kız arkadaşımla karar vermişiz ve birlikte olacağız. Birlikte olacağımız yere gideceğiz, kız kardeşi de bizimle gelecek.beklerken kız kardeşine sulanıyorum. O beni tersliyor, tam ben vicdan azabı duyacakken önüme eğilip fermuarımı açıyor. Merdivenden, yukarıdan birisinin geldiğini görüyorum elimle penisimi kapatıp ‘’dur bekle gelen var’’ diyorum. 25 yaşlarında balık etli yabancı bir kadın merdivenlerden inip bizi geçiyor, geçtikten sonra kız kaldığı yerden devam ediyor , penisimi ağzına alıyor.Boşalma yok. Ben aklımdan ikisi ile aynı anda mı birlikte olsam ki diye geçiriyorum ve rüya burada kesiliyor. Sonra köydeki evimde uyanıyorum. Kendi yüzlerini görmesem de iki kız kardeşle beraber olmuşum ve
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bedeniniz, hormonlarla cinsel istekler duyuyor. Aslında hormonlar sizi yönetiyor da denebilir. Cinsel içerikli bütün rüyalar bedenin ihtiyaçları nedeniyle görülürler. Rüyalardaki cinsellikler ne iyi ne de kötü diye yorumlanamaz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA