Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PİSTOLERO'NUN RÜYASI- RÜYADA BİR KİŞİDEN İKİ TANE OLMASI

29.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pistolero
Ruyamı öğlen uykumda gördüm eski sevgilim sanki iki farklı karakterde vücut bulmuştu ve beni paylaşamıyorlardı ama bakın iki farklı sevgilim değil tek sevgilim iki farklı kişiye bölünmüştü bir tarafı beni geçrekten seviyor gibi görünüyordu bir tarafıdan emin değildim ikisinden birini seçmem için yarışıyorlardı seçim yapamadım bende. sevgisinden emin olduğum kişi tip olarak pek benzemiyordu ama diğeri benziyordu seçim yapmak için uğraşmadımda kıskandırmaya çalıştım nedense ve uyandım. teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya eğer çok yeni ayrıldıysanız bu kişinin içsel olarak kişilik bozuklukları yaşadığını haber veriyor olabilir. Ancak başka bir açıdan sizin iç dünyanıza ait bir rüya da olabilir. Sizinle ilgilenen pek çok kadın olmasını arzu ettiğiniz için böyle bir rüya görmüş olabilirsiniz. Eğer ilk seçenek doğru ise bu ayrılık iyi olmuş demektir. Çünkü böyle insanlarla anlaşmak, geçinmek çok zor olur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA