Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PEMBE BAHÇE'NİN RÜYASI- RÜYADA YANLIŞ OTOBÜSE BİNMEK

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pembe bahçe
Ruyamda koye gidecekmisim ama yalnış otobüse binmişim bindiğim otobüs asker dolu sonra şöfor öbür otobüsün köye gittigini soyluyor ona yetismeye calisiyorum o sirada silahli bi saldiri oluyor korkuyorum bi kız cocugu elinde posetle peşime takiliyor ondan kurtulmaya calişıyorum ama peşimden geliyor poşeti surekli ses cikariyor yakalanmaktan korkuyorum cocuk oyun oynar gibi gayet neseliydi bi anlami var mi yorumlar misiniz lutfen
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir girişim, bir yere başvuru, bir ekibe ya da sosyal gruba katılım isteğiniz sizin yaşamınıza uygun olmayan bir durumla karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Gerçi güvenilir insanlarla bir arada olacaksınız ama bu insanların çatışmaları ve fikir ayrılıkları sizi ürkütecek. Etkisinden bir süre kurtulamayacağınız gelişmelerin içinde bulunabilirsiniz. Bu günlerde yapacağınız başvurular konusunda dikkatli olun bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA