Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PATİKLİ PENGUEN'İN RÜYASI: İSTİARE RÜYALARI HAKKINDA

02.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen patiklipenguen
3 gece istihareyeye niyet ederek yattım. Niyetimde sevdiğim kişi ile ilgiliydi. Birinci gün onunla sarıldığımı ve bana beni sevdiğini söylediğini gördüm. İkinci gün ise kendimi büyük bir evde gördüm tesettürlü bir bayan elime 4 tane küçük top gibi birşey verdi 2si beyaz 2si açık yeşil rengindeydi. Bende onları suya tuttum ve yanıma aldım. Sonra eve geldiğimde evde pembe ama tüylerinin bazı yerlerinde de mavi olan yavru çok sevimli bi kuş gördüm. Üçüncü gün istihareye yatarken sevdiğimle Mayıs ayı içinde kavuşmak için çok dua ettim rüyamda mayıstı ve her yer bembeyaz kar olmuştu ve ben hayatımda hiç bir yerde bu kadar çok kar gördüğümü hatırlamıyorum. Güneş yakıcı bir şekilde gökyüzünde değildi. Sanki şafak saatinde olan güneş gibiydi ve o kar’a farklı bir anlam katıyordu sanki. Yorumlarsanız çok sevenirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne yazık ki şartlanarak yatıldığı için istiare rüyaları istenen sonucu vermiyor. Geleceğe ait rüyalar hiç aklınızda yokken görülüyorlar. İstiare rüyalarında bilinçaltı devreye girer ve göreceğiniz varsa da olacakları göremezsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA