Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PARKOOK'UN RÜYASI- RÜYADA ÇOK AĞLAMAK

25.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen parkook
Rüyamda hamileydim ve çocuğun babası yani sevdiğim kişi ölmüştü. O sırada beni seven başka birisi beni koruyup sevgili olmamızı istiyor ve ben de başka şansım yokmuş gibi kabul etmişim. Ama bu kısımlar zaten olmuş yani görmediğim ama bildiğim kısım. Asıl rüyam ise karnımda bebeğimin öldüğünü öğreniyorum ve ağlıyorum. Beni seven kişi de benimle birlikte ağlayıp beni sakinleştirmeye çalışıyor. ama başarılı olmuyor. Sevdiğim kişiyi de düşünüp iyice ağlıyorum. Bunun anlamı nedir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağladığınız rüyalar haberci olmazlar, hemen hemen hepsi bilinçaltınızın yazdığı senaryolardır. Arada da geçmiş yaşamlarımızdan kesitler görerek ağlarız. Sizin gördükleriz de geçmiş yaşamlarınızdan birine ait acı dolu hatıralar olabilir. Böyle rüyalarda genelde kendi bedenimizi pek görmeyiz. Çünkü aslında rüya boyunca bizim şu anki bedenimizde olmayız. Ağladığımız rüyalar ruhun üzerindeki negatif enerjileri atmamızı sağlarlar. Genelde bir kaç gün içinde, rüyanın da etkisi geçtiğinde ferahlarız ve eskiye göre daha iyi oluruz. Çok fazla ağladığımızda ben bunun ruhumuzun üzerindeki nazara veya büyüye bağlı etkilerden kaynaklandığını düşünürüm. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA