Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PANCU00'IN RÜYASI- RÜYADA ESKİ İŞE GERİ DÖNMEK

18.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pancu00
Merhaba. Rüyamda geçmişte işlettiğim dükkanımı görüyorum. İçeriye giriyorum o zamanki çalışanlarım neredesin abi diyorlar yıllardır ortada yokmuşum. şaşkınlar..... raflar tıka basa ürün dolu fakat hiç bakım yapılmamış pis her taraf vitrinde ufalanmış beton parçaları görüyorum. ben yokken yaptıkları satışlara bakıyorum çok iyi iş çıkarmışlar. ben dükkanı temizlemeye başlıyorum etraf dağınık ama hala gece olmasına rağmen müşteriler alış verişe geliyor şaşırıyorum. rüyam bu şekilde teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eskiden yaptığınız bir işin hayatınıza bereket getireceğini anlatan bir rüya bu. Belki bu dükkanda yaptığınız iş değildir ama muhakkak eski iş kollarınızdan birisi size kısmet kapısı olarak geri dönecek. Bu aralar teklifler alabilirsiniz. Değerlendirmeye çalışın. İş kuracaksınız eski işlerinizin benzerlerinden olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA