Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PAJA'NIN RÜYASI-RÜYADA ÖLMÜŞ YAKINLARIMIZI GÖRMEK

03.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen paja
Ölmüş olan kayın validem ve yaşamakta olan kayın babamın iş yerime geldiğini gördüm. kayın validem sağlıklı ıdı ve ayakta idi.ölmeden önce ayağı kesilmişti yureyemiyordu. Başkaları da ziyaretime gelmişti onlara çay ıkram etmek için başka bir yere çağırdım ama kayınvalidem ve kayınbabam ile ilgilnmedim odada bıraktım onları.her ikisi de bana güleryüzle bakıyordu.Hiç konuşmadım onlarla.uzun zamandır küs ve konuşmuyorduk ve kayınbabmla hala konuşmuyorum.Merak ettim bu rüyayı.teşekkürler yorum içi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Eğer kayınvalideniz yeni öldü ise sizi affetmiş demektir ve bu durumda arama bölümüne, "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye edeceğim. Eğer vefatın üzerinden iki yıldan fazla zaman geçti ise eşiniz tarafından akrabalarınızdan haberler var demektir. Kayınpederiniz yaşlı ise vefat edebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA