Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

OZUL'UN RÜYASI- RÜYADA SUYU DÖKMEK

13.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ozul
Hoşlandığım kişi geçenlerde birine evlilik taklid etmiş ve bunu kutlamislardi ben hariç hemen herkes tebrik etti. Ben hiç aramadın dun aksam üstü nasilsin diye mesaj attı rüyayı mesajın atıldığı gece sabaha karşı gördüm. Rüyamda hoşlandığım kişi tam karşımda duruyordu ben ona bir bardak su uzatın o suyu aldı ve döktü sonra arkasını yarım dönerek boşalan bardağa musluktan şu doldurdu ve tam karşımda durmaya devam etti. O suyu hızlı değil yavaş içmeye karar verdiğini hissettim uyandığımda sabahti
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz kendinizden, ömrünüzden vermişsiniz ona ama o heba etmiş duygularınızı. Şimdi maddiyatla ilgileniyor. Diğer bayanın maddi durumu daha mı iyi? Bir başka açıdan sizin duygularınızı heba etmiş ama şimdi değersiz birinin sevgisi ile oyalanıyor. Her durumda bu rüya bu nişanlılığın çok uzayacağını haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA