Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÖZGÜR HAYAL 'İN RÜYASI- RÜYADA KENDİNİ ŞEYTAN OLARAK GÖRMEK

02.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Özgür Hayal
Merhabalar hürriyet aile rüyamda ben yere koyulmuş bir cennet yatağının üzerinde kendimi kefene sarılı gördüm. Bir de tam başımda şeytan vardı ama oda benim suretimdeydi hatta benim tişörtlerimden birini giymiş bir taburenin üzerinde bana kızıyodu ben şeytanım diyordu. Bende okadar sakindimki hiç onu takmıyordum ama onu telkin ediyordum. Diyordum ki Allah varken neden sana inanim şeytan tabiki senin dediğini yapmicağım. Gibi şeyler söylüyordum. Üzerimdeki kefenede tam sarılı değildim bornoz gibi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bir tür astral seyahat hali yaşamışsınız. Gerçek bedeniniz, astral ve eterik bedeninizin farkına varmışsınız. Yatan sizin maddi bedeninizdir ve bu dünyaya aittir. Başındaki siz ise eterik beden içindeki ruhunuzdur. Eterik beden aynı maddi bedenin kılıfındadır. Ve ara boyuta, astral seyahat esnasında ya da ölüm anında bu beden ile çıkarız. Maddi beden içinde ruh olmadığı taktirde ölüdür. O nedenle kendinizi yarı kefenli görmüşsünüz. Aslında başucunuzda duran ruhunuz görünmez bir gümüş kordonla maddi bedene bağlıdır. Yani kısmi ayrılışlarda beden yarı ölüdür diyebiliriz. Şeytan biziz, tıpkı meleğin de bizim içimizde olduğu gibi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA