Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÖZGE'NİN RÜYASI: RÜYADA KÜS OLAN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

23.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Özge
Rüyamda kendi arabamizla yolda gidiyoruz arabada ben eşim cocuklarim ve benim annem babamda var gerçekte esim ablam ve babam küs ama rüyamda bizim arabada babam da. Eşim arabayı yokuşta park etti araba kaymaya basladi ve hizla asagiya dogru park halindeki araçlara doğru gitmeye başladı eşim arabaya binmeye çalıştı ama binemedi babam arkadan direksiyona yön vererek araçlara çarpması en sonunda durdu arabayı sonra onları evlerine bırakacaktik ablam balkondan bize baktı saçının rengini koyu renge boyatmisti ben ablamla konuştum ama eşim onunla ruyada bile konuşmadı bide bana kızdı bir konuşuyorsun ablanla die çok etkilendim yorumlarsaniz sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Küs olan kişiler ile yaşananlar ruhunuzu yaralamış, küslükler ruhu derinden etkiler. Bu küslükte eşinizin kararı daha baskın. Sanki o kararından dönse barışma olacak gibi. Tüm bunlar bir kenara ailenizin yeniden bir araya gelmesine neden olacak bazı haberler söz konusu olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA