Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

O.S'NİN RÜYASI: RÜYADA SİLÜET GÖRMEK

30.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen O.s
Merhaba. Bir süredir ablamın evinde kalıyorum. Bugün rüyamda bir grup insan ablam ve ben bir ormandaydık. Issız bir evin önünden geçtik ama evin içinden sesler geliyor ve etrafında toz bulutları, çekirdek kabukları uçuşuyor. İçerden bir kadın sesi de sürekli onlar benim çocuklarım, benim çocuklarım diyip duruyo. Benle beraber olan herkes yoluna devam ederken ben eve doğru bakıyorum. Evin içinden tuhaf silüetli biri çıkıp bana doğru geliyorken ablam beni çekip yerin altında bir yere indiriyo. Yerin altında bir grup insan, ablam ve ben yine birlikte oluyoruz sonra tuhaf silüetli bir insan yine bize doğru geliyo, biraz yaklaşınca arkasın bir sürü aynı şekilde tuhaf silüetli insanların geldiğini görüyoruz. Aramızda olan yaşlı bir adamda işte uyarıcılar geliyor, hepsinin yüzü birbirine benzer diyor. Sonrada uyanıyorum...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Muhtemelen bir bilinçaltı rüyası bu. İzlediğiniz bir filmden, gördüğünüz bir şeyden etkilenmiş olmalısınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA