Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ORHUN'UN RÜYASI: RÜYADA HIRSIZLIK YAPMAK

23.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Orhun
Rüyamda bir soygun düzenliyorduk. Ekipteki kimseyo tanımıyorum ama bizi zorladıklarıni hissediyorum daha sonra fırsattan istifade bari 3 5 cebe atalim sadece bu kötü adamlar kazanmasın diyerek bende çalıyorum bu adamlar caldıgımızı farkedip bizi kovalıyorlar bir tek ben kurtulabiliyorum ama adam hırpalarken cüzdanımi ve telefonumu alıyor ben binadan koşup kacıyorum ama vicdan azabi çekiyorum utanıyorum kendimden polise gidip itiraf etmek istiyorum ama genç yaşta hapiste çürümekten korkuyorum, sonra bilmedigim bir şehirde oldugumu farkedip memleketime dönmenin yolunu arıyorum bir yandan da kameralardan kaçıyorum korkarak ve üzülıyorum nasıl böyle bi hata yaptığıma
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hırsızlık yapmak kıskanarak, başkasının hayatını araştırmak anlamına gelir. Bu günlerde birisine gıpta edip ona özenmişsiniz. Bundan dolayı sonradan kendi kendinize kızmış olmalısınız. Rüyanız, ruh halinizi yansıtmış.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA