Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

OLEYBE' NİN RÜYASI- RÜYADA GAİPTEN BİLGİ ALMAK

31.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen oleybe
Rüyamda birisi bana diyoki ''Trene biniceksin, çok yorgun olup arkana yaslanacaksın, arkana yaslanacağın kişi senin hayatının aşkı olacak, ve bu kişi oyuncu'' diyor. oyuncu kısmına takılmayın tiyatrolarda arada bir rol alıyorum ondan etkilenmiş olabilirim sonra ailecek elimizde valizlerle tren bekliyoruz ama trenler otobüs gibi yani rayların üstünde gitmiyor. sonra bir tren geliyor fakat bir sebepten dolayı binmiyoruz. sonra bir sürü tren geliyo fakat hepsi dolu olduğu için gidiyo sonra bir t
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tür bilgiler genelde doğru çıkarlar. Sizin hayatınızın aşkıyla karşılamanıza az kalmış demek ki. Ancak kaçan trenler, ailenizin ve sizin pek çok fırsatı kaçırdığınızı haber veriyor. Şimdi bir bekleme dönemine gireceksiniz. Çabaya gerek yok, sizin kısmetiniz ayağınıza gelecek, merak etmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA