Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

OLCAY YILDIRIM' IN RÜYASI- RÜYADA TERLİK ARAMAK

18.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen olcay yıldırım
14 yaşındaki oğlumun rüyası. Bir yerde tatil yapıyomuşuz bir otelin havuzunda beni kardeşlerini kendini yüzerken görmüş başka insanlarda varmış.KALABALIKMIŞ HAVUZUN İÇİNE DALIP ÇIKINCA HİÇKİMSENİN OLMADIĞINI GÖRMÜŞ KORKMUŞ HAVUZDAN ÇIKMIŞ.Dünkü rüyasındada otobüse binerken ayağında terlikleri varmış.inerken terliklerin olmadığını görmüş.geri binip aramış ama bulamamış.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Her birey kader yolculuğunda hem kalabalıklar içinde hem de yalnızdır. Oğlunuz ergenleşiyor ve bu zamana kadar hayatına eşlik eden insanlardan sıyrılıp birey olmayı öğreniyor. Bu nedenle de bazen yalnızlığını farkedip korkuyor. Ergenlikte oldukça sık görülen rüyalardan biridir bu. Diğer rüyası eğitimiyle ya da katıldığı sosyal gruplarla ilgili ya da bu gruplar sayesinde bir sorundan kurtulacağını haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA