Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NUR'UN RÜYASI-RÜYADA YOĞURT YEMEK

01.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nur
Rüyamda beni büyüten kişilerin evindeyim mutfakta masanın yanında kocaman masanın boyunda geniş bir kova üstünde bir sürü yorgan bir tanesi beyaz kaldırıyorum yorganlar kovanın içi yoğurt şaşırıyorum üzeri kaymaklı parmağınla alıp yiyorum sonra bir genç kadın küçük bir kova ya yoğurttan alıyor yarısını döküyor sinirleniyorum aa un helvası istiyorlar un helvası yapacam yoğurla deyip aldığı yoğurdun yarısını bu sefer lavaboya döküyor daha çok sinirleniyorum söylenerek balkona çıkıyorum genç bir er
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yoldan gelecek çok güzel haberler var. Bunların üzerine bedeninizdeki ve ruhunuzdaki ağır enerjilerden kurtulacak, feraha çıkacaksınız. Yoğurdu yemek de yerlere dökmek de çok iyidir. Her türlü şekilde negatif enerjileri temizler eve de kişiye de rahatlama getirir. Hasta insanlar yoğurt yiyince sağlıklarına kavuşabilirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA