Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NUR'UN RÜYASI- RÜYADA HAVADA YÜRÜMEK

28.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen NUR
Merhaba Kahin Hanım rüyamda Engin adında bir öğretmen ile konuşuyorum. Diyorum ki ben sizin düşündüğünüz gibi değilim diyorum. Ben havada yürüyebiliyorum diyorum. Ve dikey olarak sanki düz duvara tırmanır gibi yürüyorum. Sonra hatta havada takla bile atabilirim diyorum. Ve atıyorum. Bu duruma çok şaşırıyor. Rüyamı yorumlar mısınız? Teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Beden bizim ruhumuzun maddi kabıdır. Bedene hapsedilmeden önce sınırsız bir güce sahip olan ruh, maddi kılıf ile yeteneğini kaybeder. Ancak geceleri astral seyahat yaptığımızda, ruhumuzu kısmi olarak bedenimizden ayırırız. Bu durumda bir üst boyuta çıkabiliriz ve eski yeteneklerimizden bazılarını yeniden kazanabiliriz. Bu yetenekler, düşüncelerin tezahür etmesi, uçmak, mekandan mekana son sürat gidebilmek, katı maddelerin içinden geçebilmek ya da ağzımızı oynatmadan konuşabilmek gibi şeylerdir. Siz de astral seyahat yapıp ara boyuta çıkmış ve orada bir başka ruh ile yetenekleriniz konusunda konuşmuşsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA