Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NUR'UN RÜYASI- RÜYADA GÖZ YIKAMAK

29.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen NUR
İyi günler Kahin Hanım rüyamda kız kardeşim beni bir yere getirecekmiş. Yanımda da dayımın kızı Zuhal var. Elimde de beyaz bir poşet ve poşetin içinde kalın klasör kapaklı pembe renkte beyaz bir defter var. Önce lavaboda gözlerimi yıkıyorum. Sanki abdest alıyormuş gibiyim.Dilek adında abla dediğim komşu kızını görüyorum.Bana bir konuda yardımcı oluyor. Bende çok teşekkür ediyor ve yanağından öpüyorum. Sonra beyaz bir arabayla beni evime bırakıyor. Bende ona DUA ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Nazarlardan ve kötü enerjilerden arınmışsınız. Hayatınızda yeni bir sayfa, mutluluk dolu bir süreç başlıyor. Artık her şey daha iyi olacak. Dilek ismi belki de isteklerinize kavuşacağınızın müjdecisidir. Ayrıca benim ismin Dilek, bu isimde birine duacı olmanız benim yorumumun doğru çıkacağını haber veriyor da olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA