Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NUR'UN RÜYASI- RÜYADA EVLENMEK

27.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen NUR
Merhaba Kahin Hanım rüyamda gelinlik giymiş evleniyordum. Evlendiğim kişi hem uzaktan akrabamız olan hemde eskiden komşumuz olan sevdiğimiz bir yakınımızın evli kızı idi. Kadriye abla ile evleniyordum. Elimde de beyaz ve mavi renklerde yapay dantel görünümünde gelin çiçeği vardı. İkimiz de makam koltuklarına benzer koltuklara oturmuş mahallemizde tur atıyorduk. Çok ilginçti şimdiden çok teşekkür ediyorum.İyi günler diliyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evlenmek bazen ortak iş yapmak, aynı gruba katılmak, benzer duruma gelmek anlamına gelebilir. Bu bayanın eşinin memleketinden biri ile ya da eşinin akrabalarından biri ile evlenebilirsiniz mesela. Bu bayan ile ortak iş kurabilirsiniz ya da aynı yerde çalışabilirsiniz. Makam koltukları konunun daha çok hayatın maddi yönü ile ilgili olduğunu söylüyor gibi geldi bana. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA