Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

NUR'ÜN RÜYASI

29.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nur
Uzun zamandır hiç görmediğim eski erkek arkadaşımı gördüm çalıştığım ofise geliyor ben onun geldiğini duyunca hiç gelmesini istemiyorum arazi gezisine gidiyoruz bi bakıyorum oda geliyor gelmesin o nefret ediyorum omdan diyorum içimden o bana gülerek bakıyor sonra hep beraber yemek yiyoruz o da oluyor masada çok sinirleniyorum onunla aynı masaya Yemek yiyoruz sonra yemekten kalkıp bi cami ye giriyoruz caminin ilk katı kadınlar için oluyor erkekler diğer kata giriyor caminin manzarası Denizdi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkasını istiyorsunuz aslında ama onun özelliklerini arıyorsunuz bir yandan da. Sizi, ona benzediği için sinirlendirecek yeni biri çıkacak karşınıza. Hem ona karşı çekim hissedeceksiniz hem de aynı şeyleri yaşamaktan korkacaksınız. Ancak bu kez öyle olmayacak. Bu kişi size huzur verecek biri. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA