Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NSLHN'IN RÜYASI- RÜYADA ÇOK AĞLAMAK

20.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen NSLHN
Merhabalar, Rüyamda okul gibi bir yerdeydim açık hava dağlık ağaçlar olan güzel bir alandı ve yanımda başkaları da vardı. Tanımadığım bir çocuk bana gelip sarılıyor ve bende onu çok seviyordum onunla gülüyordum oynuyordum. Sonrasında çocuğu bir kişi yuvarladı ve çocuk bu yuvarlanmanın sonunda bir ağaca takılarak durabildi ve öldü alnında kan lekesi vardı. Artık yapılabilecek bir şey kalmamıştı. O an bağırdım ağladım çocuğu kucağıma aldım ve ne istediniz diye hıçkırarak ağlamaya devam ettim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağlamamış olsaydınız rüyanızın haberci bir yönü olacaktı ama çocuğun da kaç yaşında olduğu önemli idi. Ancak bu durumda rüyanızın haberci bir özelliği yok. Ruhun çok sıkıntıda ya da ağır enerjiler altında olduğu zamanlarda, bilinçaltının yazdığı senaryolarla rüyamızda ağlarız. Ağlamak ruhu yıkayan, arındıran en güzel ritüeldir. Bir kaç gün içinde kendinizi daha iyi ve daha rahat hissedeceğinizi söyleyebilirim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA