Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NOONEELSE'NİN RÜYASI- RÜYADA AK SAKALLI DEDEDEN BİLGİ ALMAK

13.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nooneelse
Rüyamda ablamla ben pek hayırlı olmayan bir sandık peşindeydik.büyük bir eve girdik ve ben sandığı ararken bir bayana odasına izinsiz girdigim icin özür diledim.O da basından beri bu odanın benim oldugunu erkek kardesiyle birlikte olmamızın kaderimiz oldugunu söyledi.Sandıgı bulup actıgımızda icinden ak sakallı bir dede yanında da güzel bir agac belirdi. Ak sakallı dede ile sohbet ettik kolumdan tuttu ve bana evlenecegimi söyledi.Vakti dolunca geri döndü sonra uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Sandık bilinmeyeni temsil ediyor. Odasına girdiğiniz bayan size kardeşi ile evleneceğinizi söylediğine göre bu ev sizin evleneceğiniz insanın mekanı. Kendisini görmemişsiniz ama inancağınız şekilde size bir aile olacağınız, evleneceğiniz ve serpilip büyüyeceğiniz söylenmiş. Ak sakallı dedeler genelde söylenenlere inanmanız için kullanılan en önemli sembollerden biridir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA