Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NEYE İŞARET'İN RÜYASI: RÜYADA BEYAZ ÖRTÜ GİYMEK

03.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen neye işaret
İş yaptığımız benim yaşlarımda bir erkek, iş biterken, yan yana oturup konuştuğumuz sırada aileme para konusunda alacağınız kalmasın diye tavsiye veriyor.İmzasının siyah kuş olduğunu ve farklı dine mensup olduğunu anlatıyor, hangisi olduğunu söylemeyeceğini de..çizimdeki hikayenin bana ne olduğunu soruyor,okumuş birisin diyor. Tapınak gibi tarihi bir bina kesiti vardı, ne olduğunu bilmiyorum. Beyaz bir örtü veriyor. Bir kızda da var sanırım örtü. Giymişiz ama çok açık kalıyor bu şehirde, hac’dakilerin giydiği gibi.Arkadaşım Fatma gideceği yere benim de eşlik etmemi istiyor. Simidi bendeymiş, odaya dönüp alırken kız da örtü burası için uygun değil diyor, teni hep açıkta.Örtünün üzerine Gül kurusu rengindeki eteğimi giyiyorum, üstüne de füme kazağımı.çok açıktı ve açılıyordu örtü, rahatlıyorum daha sağlam kıyafetler giydiğim için. Eteğin altında kaldı beyaz örtü, iç çamaşırı gibi göZükecek bu, kalsa mı çıkarsam mı derken uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanız, sıkıntılardan kurtulmak ve feraha çıkmak için çaba gösterdiğinizi anlatıyor. Gelişen olaylar sizi zorluyor ve gelecekle ilgili endişeler taşıyorsunuz. Aydınlık ve huzurlu günler günler yakında.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA