Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NESE UNUT'UN RÜYASI- RÜYADA FALDA SÖYLENEN ŞEYLER HAKKINDA

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nese Unut
Kahin Hanım,ablam sarışın saçlarını kahveye boyamışım önünde bir tutam sarı saç kalmış abla kızın çok kızacak bana diyorum olsun birazda böyle kullanayım ben beğendim diyor uzun saçlarını savuruyor elinde fincan boşver saçı falın çok güzel çıkmış herşey çok güzel olacak diyor,birde anneannem 4 yıl önce öldü sağmış elimle çenesini tutuyorum tekrar ölüyor telaşla postaneden telgraf çekiyorum dayıma ama kendi el yazımla yazılmış altında imzam var yorumlar mısınız tesekkür ederim..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Ablanızın bir işi biraz karışacak, konular yolla ilgili olabilir. Siz de bu duruma müdahil olacaksınız ama o, sizden çok daha rahat biri, siz sıkıntı duyacaksınız o duymayacak. Falda söylenenler gerçek olur, ablanız bir sıkıntıya aldırış etmemenizi söylemiş size, belli ki sonu iyi olacak diyor size. Sıkıntı, çok eski bir durumun yeniden ortaya çıkması ile ilgili; heyecanlanıp yanlış sözleşmelere imza atmayın sakın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA