Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NECO'NUN RÜYASI: RÜYADA TÜP ARAMAK..

19.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Neco
Arkadaşımı almaya eşyayüklü kamyonla gidiyordum,Evin önünde yer yoktukamyonu paralıotoparka çektim.Döndüğümde araba otoparkta değil yoldaydı.Arkasındanda 2 adet tüp çalınmıştı. Ben oğlum ve 1 kişi daha o tüpü arıyorduk heryerde.tanımadığımız birinin evine girdik oradadır diye ve sahibi gelecek bizi hırsız sanacak diye korkuyordum orada bulamadık çıktık.kösede bir tüpçü gördüm.sahibine sordum.biri gelip tüpleri ona sattığını söyledi.Hatta boş sanarak ucuz fiyata sattığını söyledi.tüpleri almıştım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir işyeri ile ilgili önemli bir atılım yapmak istiyorsunuz. Belki kendi işiniz ya da kurmaya çalıştığınız bir şirket. Ancak aksilikler peşinizi bırakmayacağa benziyor. Her türlü emniyet tedbirini almanıza rağmen kıskançlıklardan zarar görebilirsiniz. Malınız ya da yatırımlarınız değerini kaybedebilir. Dikkatli olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA