Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NAZ DOĞUŞ'UN RÜYASI- RÜYADA BİRİNİ MUTSUZ GÖRMEK

15.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen naz dogus
Merhaba,şimdi görüşmediğim bir erkeği gördüm rüyamda 2 tane eşeğin çektiği bişeye binmişti.bir de aşk yazısı vardı ama yalnızdı.sonra birden paraşütünü açtı ve uçtu.ben uzaktan onu izledim.sonra onu takip ettim kulube gibi bi eve geldim.içi erkek doluydu.onlarla sohbet ettim buraya geldiğimi ona söylemeyin dedim tamam dediler.sonra o erkeği ailesi ve akrabalarıyla birlikte gördüm.denize giriyodu bi kızla.beyaz bi şapka takmıştıbayan şapkası gibi,gözleri kızarmıştı ve mutsuz görünüyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sabırla yol alan, arkadaşlarını dikkatli seçen ama her daim başarılarını kendi başına hakeden birisiymiş bu kişi. Başından geçen ilişkilerde de hep sabırla davranmış. Oysa şimdi bazı üzüntüler yaşıyor. Bir kadınla ilgili olarak haline şükretse de içinden gelen sıkıntılar ya da bedensel hastalıklar söz konusu olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA