Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NAZ DĞUŞ'UN RÜYASI- RÜYADA YERLERİN ÇİM OLMASI

29.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen naz dogus
Arkadaşım beni rüyasında görmüşfakültedeymişiz ve bir arkadaşım gelip bana sana bir söz vermiştim o sözü tutmaya geldim deyip beni arka bahçeye götürmüş.ben arkadaşımı da çağırmışım sen de gel diye.birlikte gidince her yer çimlenmiş reelde öyle değildir.bir mezar varmış üstünde büşra yazıyormuş.ben dua etmem gerek demişim ve oturup dua etmeye başlamışım.arkadaşım bana kaç kez seslenmiş hiç duymamışım dua etmeye devam etmişim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bizler birden çok kez bedenlenir ve dünyaya doğarız. Yeniden dünyaya gelişlerde geçmiş yaşamlarımızı unuturuz. Sizin rüyanızda dua ettiğiniz kabir kendi kabriniz olabilir. Hayatınızda çok olumlu değişimler olacak. Arkadaşınız bunları görmüş. Ve bu değişimin ardında ruhunuz geçmiş yaşamlarında edindiği tecrübeler nedeniyle kendine bahşedilen yeni yaşama şükranlarını sunacak olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA