Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NASYA'NIN RÜYASI: RÜYADA ŞEHİT GÖRMEK

29.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nasya
Rüyamda köy gibi kırsal bir yerdeydim.Bir kaç arkadaşım vardı.Sonra birden çatışma başladı.Bir kız arkadaşımın çenesinden şarapnel girdi orada şehit olmuş.Daha sonra gece balkon gibi bir yerde oturuyordum.Yıldızlar çok belirgindi.Yanımda Alman kurdu bir köpek vardı.Sevdirdi kendini.Sonra elimde dışı mor olan bir Kuranı Kerim gördüm.İçinde ayetler Türkçe yazıyordu.Yanımda bir arkadaşım alaycı bir şekilde sen de ne imanlıymışsın dedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, ailenizde asker ya da askerlikle ilgili konuşmalar varsa düşüncelerin ve endişelerin rüyana yansımış olabilir. Eğer öyle değilse sosyal çevrenden birinin amaçları uğruna kendini feda edişine tanık olacaksınız demektir. Köpek sevmek, bir dostunuzun size çok ihtiyacı olduğunu gösteriyor. Kutsal kitapların okunması ve kendilerinin görülmesi, sıkıntılardan kurtulmayı ve huzura kavuşmayı simgeler.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA