Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NARTANEM2'NİN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

23.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nartanem2
Merhaba dün rüya yorumu atmıştım ancak daha farklı ayrıntılar hatırladım umarım bunu yorumlarsınız.Eskiden flört ettiğim,en son arkadaş olarak devam ederken kızdığım için engellediğim erkeği rüyamda gördüm.Ben evdeyim uyumakta güçlük çekiyorum birden o geliyor.Nasıl buldun diye şaşırıyorum.Bulurum ben diyor.Sonra bana sarılıyor uyuyabilmem için ve ben hafiften dalıyorum ama ona ondan sonra hayatıma giren eski sevgilimin adıyla "Deniz" diye hitap ediyorum o sarıldıkça.Sonra bir ara yakınlaşıyoruz beni öpmeye çalışıyor başta istemiyorum sonra irademe yenik düşüp öpüyorum.Bu sefer de o devam ettirmiyor.Sonra ben tekrar uyuyorum uyandığımda o yok.Ben korkuyla onu arıyorum çünkü onu kırdığımı düşünüyorum eski sevgilimin adıyla hitap ettiğim için ama bulamıyorum gitmiş.Bir de ev sanki benim evim gibi değil ama aynı zamanda benim evim gibi de.Sonra ben odama geri dönüyorum bu sefer odamda eskiden tanıdığım bir kız var. O yorganlarıyla geliyor ve etrafı toplayıp ona yatacak yer ayarlıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, rüyada eski sevgilinizi görmenizin nedeni, sevmeye ve sevilmeye ihtiyaç duyduğunuz bir dönemde olduğunuzdan kaynaklanıyor olabilir. Böyle zamanlarda bilinçaltı kendine yakın hissettiği eski sevgilileri anıların arasından çıkartarak sizi avutmaya çalışır. Bilinçaltınız bu sevgi ihtiyacınızı giderebilmek için size bir senaryo yazmış.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA