Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MUTLU MUTLU'NUN RÜYASI- RÜYADA KENDİNİ DALGAYA BIRAKMAK

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mutlu mutlu
Ablacığım rüyamın etkisinden kurtulamıyorum.rüyamda deniz kıyısına uzak küçük bir baraka içerisindeyim.ablam,babam ve abimle... o gün de denizde tsunami oluyor deniz barakamıza kadar geliyor ,duvarlara çarpıyor kaçmayı düşünüyoruz ama dışarı çıkmaktan korkup içeride kalıyoruz. deniz düzeliyor sular cekiliyor derken tekrardan dev dalgalar oluyor.kurtulamicağımızı anladıktan sonra kelime şahadet getirip suya kendimizi bırakalım diyorum.ama su evin içeriisine girip bize zarar vermedi,ıslanmadık....
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ev sizin zihniniz. Bazı gelgitler yaşıyor olmalısınız. Bu sıralar moraliniz bozuk ya da beklentileriniz kötü. İçinizde kötü hisler var. Oysa ki kendinizi akışa, kadere bıraksanız her şey yoluna girecek ve zarar görmeyeceğinizi farkedeceksiniz. Geçmişte yaşamayı bırakın artık, güne odaklanın. Bu rüya haberci değil, korkulacak bir durum yok, merak etmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA