Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MUTHAK'IN RÜYASI- RÜYADA MUM YAKMAK

15.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen muthak
Rüyamda 5 yıldır görmediğim gercekte evli olan görüşmediğim şahısı görüyorum.aynı masada yemek hazırlıyrz.o eşiyle çiğ hamuru beraber açıyor börek yapacaklar.ben ablamla beraber pişmiş çörekleri ıslatıp inceltiyorum ıspanaklı börek yapacağız ama adam 1 çöreğimi izinsiz alıp yiyor böreğimiz güzel olmuyor.sürekli ablama esini övüyor beni kıskandırmak için aldırmıyorum ve masada kocaman mum yaktım. annem ve ben yatakta sarılıp yatıyoruz ama kadının ablası ayakucumuzda yatıyor......
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu adam yüzünden bir miktar maddi kayıp yaşamışsınız sanki. Şimdi onun yatırımları ya da işi sizden iyi olabilir. Sizin hayatınızda hem sevgi eksikliği var hem de bereketsiz bir süreçten geçiyorsunuz. Ama mum iyidir. Hayatınızda umut ettiğiniz bir şeyin gerçekleşeceğini haber verir. Mumun kocaman olması dileğinizin öneminin ya da büyüklüğünün işareti. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA