Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MONOLİZZAGYM'İN RÜYASI-RÜYADA TAKIM ELBİSENİN KÜÇÜK GELMESİ

04.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen monolizzagym
Rüyamda Bölge Müdürümünün adına benim bir gamboç içinde işimize ait düzensiz ve özverisiz olarak hazırlanmış evrak,cd,faturalar var içinde bir de hediye olarak açık lacivert sarı kare çizgili takım elbise var, bunları teslim ediyorum. sonra ben teslim ederken devlet büyüğü dışarıda su hortumunun patladığını görüp hemen işçilerin yanına gidip çalışıyor,bundan sonra devlet büyüğünün gizlenen hasta halini görüyorum o ara korumaları takım elbisenin küçük geldiğini söylüyor ve değiştirin diyorlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kişiyi, haketmediği halde bir mevkiye oturtmuşlar. Siz de bu süreçte, kafanızın karışıklığı nedeniyle bu duruma onay vermişsiniz. İşinizde zorluklar varmış ve belki de mecburiyetler yüzünden böyle davrandınız. Ama şimdi yanlış yaptığınızın farkına varmışsınız. Bu otorite gizlenen bir güçsüzlük içinde. Bazı paralar onun engelleyemeyeceği şekilde yok olup gidiyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA