Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MİYUKİ'NİN RÜYASI- RÜYADA ASANSÖRE BİNMEK

15.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Miyuki
Rüyada ilk basta tahtadan uzun bi yapı vardı ve bu denizin ustundeydi ona biniyoduk ağırlık çok olmaya basladıkca sağa sola sallanıyodu daha sonrasında ondan kurtulduk. Sonrasında ben şehirde gezerken restourant buluyosum ancak burada yerin altında tekrar asansore biniyodum. Ve asansorde yabancı bir adamla karsılasıyorum adamı tanımıyorum ve adam beni öpmeye baslıyo falan sonra aşağıya iniyoruz restouran sanarken buyuk bir yiyeceklerin falan olduğu depo gibi sebze meyve yeri vardı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı zorlukları aşmışsınız şimdi ise önünüzde işle ilgili bir süreç var. Bir iş bulacaksınız ya da işiniz varsa bir gelişme yaşayacaksınız. Ancak bu geçiş aşamasında beklenmedik şeyler olacak. Bir erkeğin yardımına şaşırabilirsiniz. Neyse ki sonuçta epey para kazanacaksınız. Bu iş verimli ve bereketli olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA