Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MİRAY'IN RÜYASI- RÜYADA YENİ ÖLEN BİRİNİN AİLESİNİ GÖRMEK

14.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Miray
Merhaba.1 ay önce eski bir erkek arkadaşımı kaybettim ve dün gece rüyamda annesi bana biz oğlumuzun resmini duvara astık seninkinide yanına asmak istiyoruz çünkü seni çok seviyordu diyor abiside çok istiyor diye israr ediyor. Ben kabul etmiyorum ne alaka o eskidendi ben artık Evliyim ve böyle birşey istemiyorum deyip yanından gidiyorum,arkamdan Sen öldüğündede onun yanına defnedilmeni istiyoruz diyor onuda kabul etmiyorum.yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Arkadaşınız şu anda ara boyutta, hayaller ve vicdani yüzleşmeler katında. Burada ruh inanılmaz bir hızla kendi hayallerinin içinde yaşar. Kimi zaman pişmanlıkları ile acı duyar kimi zaman sevdiklerine ölmediğini ispat etmeye çalışır, kimi zaman da dünyevi olaylardan incinen ruhunu tamir eder. Bizler uyku esnasında bu ara boyuta bağlanır ve onların hayallerinin içinde yer alırız. Bazen bu dünyada tanımadığımız ama bizimle aynı ruh ailesinden olanların hayallerine gireriz bazen de bu dünyada tanıştıklarımızın. Siz eski erkek arkadaşınızın hayallerinin içine girmişsiniz. O şimdi yaşadığınız sevginin önemini kavramış olmalı. Ve belki de pişmanlıkları var. Eğer ölenlerin ruhlarının yaptığı yolculukla ilgili daha ayrıntılı şeyler okumak isterseniz arama bölümüne "yeni ölen" yazmanız yeterli olacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA