Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MİMOZA'NIN RÜYASI: RÜYADA ESKİ ZAMANLARDA YAŞAMAK

03.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mimoza
Rüyamda çok eski zamanlarda yaşıyorum.40-50 yıl önce galiba.üstü açık güzel arabamla köprüden geçiyorum ve üzeimde çok şık kıyafetler var. Yanımda da evraklarım var zarfta ne olduğunu hatırlamıyorum ama onlara bakıyorum. Daha sonra elimde paketlerle bankaya giriyorum.orada hiç aklımda bile olmayan eski sevgilimi görüyorum, yanına oturuyorum samimi bir şekilde, bana eski zamanlardan ikişkimizle ilgili şeyler anlatıyor, seni şöyle beğenmiştim, şu yüzden seninle sevgili olmuştuk gibi. Ben de şaşırıyorum. Sonra bankadan çıktım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tür rüyaların pek çoğu bilinçaltı rüyası oluyor, izlediklerinizden etkileniyorsunuz. Ancak eğer böyle değilse bu rüyada geçmiş yaşamlarınızdan birine gitmiş olabilirsiniz. Yeterince derin uyku hallerinde, bilincin alt katmanlarına ulaşıp geçmiş yaşamdan önemli kesitler görebiliriz. Rüyanızı geçmişe duyduğunuz özlemden dolayı da görmüş olabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA