Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MİLESR'İN RÜYASI-RÜYADA BALONA BİNMEK

17.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen milesr
Annem, komşumuz ve ben yüzmeye denize gidiyoruz. Ben giderken onları baya bekletiyorum hazırlanamıyorum. Evdeyken pencereden baktığımda yağmur yüklü bir çok bulut görüyorum ve gitmeyelim yağmur yağacak diyorum. Deniz yerine göle gidiyoruz ve orada herkes balon ve paraşütlere biniyor. Bende balona binmek istiyorum tek başıma fakat kayıp bir yere tutunuyorum. Sonra annemde benim sırtıma tutunuyor. Düşeceğiz itfaiyeyi arayın diye bağırıyorum. İtfaiye geliyor ve brandayı açıyor onun üstüne düşüyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı bir sürecin içinden geçeceksiniz. Ve ruhunuz bu süreçte dinlenmeye çekilmeli. Ama çevrenizin de etkisi ile inanılmaz bazı şeylerin peşine düşeceksiniz. Bu durumda kısa bir süre ayaklarınızı yerden kesecek arayışlar içinde olabilirsiniz. Aman çok dikkat edin, havalanmaya çalışırken hem ailenizin sorumluluğu üzerinize kalabilir hem de çok zorlanacağınız durumların içine girebilirsiniz. Neyse ki hayat yine size yardım edecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA