Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MİLAS'IN RÜYASI: RÜYADA UÇAĞA BİNMEK

28.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen milas
Tam olarak neresi olduğunu hatirlamiyorum ama Hindistan gibi bir yere gitmek için uçağa biniyorum uçak birkac dk sonra iniş yapiyor yolcu almak icin ben de inmek istiyorum, gitmek istemiyorum ama uçak havalaniyor. Bir yolcuya ilaçlarimi unutmustum inmem lazim diye yalan söylüyorum. Sonra pilot bunu duyup inmemi sağlıyor. İndiğim yerdeki insanlar çok güvenilire benzemiyor.Fakir bir mahalle. Birkaç kişiye soruyorum burasi neresi diye. Sadece mahalle ismi söylüyorlar. En son bir adama Beşiktaşa gitmek istediğimi söylüyorum. Biz sizi götürürüz diyor. Ama ben istemiyorum. Taksiye biniyoruz o adam ve bir kadin.Sonra cüzdanım calinmis oldugunu goruyorum. Ama çantamda da param var. Adamla tartışıyoruz o iniyor taksiden. Sonra uyaniyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çalışıyorsanız bir iş ya da durum değişikliği yaşayabilirsiniz. Çalışmıyorsanız yaşam koşullarınızda bazı değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz, taşınma olabilir. Ama bu durum sizi pek memnun etmeyebilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA