Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MESUT KAPA'NIN RÜYASI- RÜYADA ÇATI YAPMAK

31.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mesut kapa
Günaydın hocam. Ben köyde amca oğlu ile birlikte tepeye çıkıyoruz tepe evin az aşağıda orada ocak var kömür arayanlar kazmış bırakmış fazla kömür çıkmıyor diye bende amca oğlu ile giriyoruz içeri bakıyoruz kömür var mı diye ben amca oğluna var ama yaramaz bozuk diyorum ufalaniyor diye ben kendi içimden o almasın ben alayım diyorum sonra dışarı çıkıp eve doğru bakıyorum bizim kendi evimizin çatısının yarısı yok yağmur yağarsa berbat olur diyorum eve gidip çatıyı yapma ya başlıyorum .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hem gizemli hem de tehlikeli bir durumun içine gireceksiniz. Ayrıca buradan bazı şeyler elde etmek adına iki kat risk üstleneceksiniz, aman dikkat edin. Rüyanın sonu aile büyükleri ile ilgili sorunları temsil ediyor. Bunları giderilmesi, ailenin bir arada tutulması gerekiyor, siz bu sorumluluğu üstleneceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA