Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MESMAK'IN RÜYASI: RÜYADA SAÇLARIN DÖKÜLMESİ

22.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mesmak
.Merhaba Ruyami sabaha karşı parça parça gördüm. Hepsi ayni saatler içinde göründü . yardımcı olursanız memnun olurum.Eski 2 is arkadasimla bir küçük beyaz masada 3 kişi oturuyorduk ve benim önümde masa üzerinde dökülen saclarim vardı . saclarim bayağı dökülmüştü . ama basımın ne halde olduğunu bilmiyorum. Diğer parca rüyamda , yerde kime ait olduğunu bilmediğim bayağı siyah sac vardı , bunları süpürgeyle temizlemek istedim . supurgeyi açtım içinden sıvı detarjan aktı ve ortalık dağa kotu oldu . ayni anda annemi gördüm . makineye niye dokundun diye bir tavrı vardı .Diğer parca rüyamda ise . 2 tane havuz vardı ve ben bu havuzların birinin içinde yuzuyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, ani bir sıkıntıyla karşı karşıya kalacak ve üzüleceksiniz. Ancak rüyanızın devamı, bu sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın işareti. Çünkü temiz suda yüzmek, sıkıntılardan kurtulmaktır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA