Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MESMAK'IN RÜYASI: RÜYADA OKUL GÖRMEK

30.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mesmak
MerhabaRuyami sabaha karşı gördüm.Rüyamda büyük yuksek sınıflar ve sınıfın içinde sıralar vardı . icindede ogrenciler vardi. ben sınıfları düzenlemeye tadilat yapmaya çalışıyordum, eksiklerini gideriyordum, dolaplarini duzenliyordum . çoğu yeni boyaliydi ve duvarlar tavanlar çoğunlukla açık sari rengindeydi ama kısmı kolonlar falan kırmızı yeşil renkli yağlı boyaliydi . ne saçma abes renkler diye yorumluyordum . dolaplar çok eskiydi ve fazlaydı koyacak yer bulamıyorum, sıralar düzgündü sadece biraz tozluydu ve boya lekeleri vardı. Eski is yerinden bir kaç arkadaşımı gördüm yaptıklarımı eleştiriyorlardı, bunu buraya Alsan bunu bu renge boyasan daha iyi olur diyorlardı ama ben kendime gore dolapları yerleştiriyordu. Boya yapmadım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, bazı hayat derslerini almanız gerekiyor, okul görmenizin nedeni bu. Ayrıca birilerinin eğitimine destek olabilirsiniz. Normalde de arkadaşlarınız tarafından eleştiriliyorsunuz sanırım, bu durum rüyanıza yansımış olmalı.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA