Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERYEM SU'NUN RÜYASI- RÜYADA DEFTER GÖRMEK

01.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen meryem su
Selam rüyamda halamın kızı ve annem var göğüsümden çıkarıyorum göğüsümden çıkardılarım arasında siyah tükenmez kalem .bir tanesi, muska şklinde camdan bir şey üzerinde yazı var yaznında adı siyah bir kalemle yazılmış suya koyarsam bir şey olmazmış. bulaşık leğenı gibi onun içinde su var temiz su onun içine bastırdım.sergilerde olan masalar gibi onların üzerinde bir sürü defterler var çevrili o defterlerden birinin üstüne suyun içinde yıkadığım şeyleri koydumonra bir yerdeyim orda ağlayan bir erkek çocuk var elimde de defter içi yazılı ben o defterin içinde olan yazılı sayfaları topluyorum onlar o çocuğun öğrendklrymiş.cocuğu bir şekilde sustryrum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sakladıklarınızı ortaya döküp, yeni bir gelecek ya da yeni bir kader için hayal kuracak, beklenti içine gireceksiniz. Dualarınızla, gönlünüzden geçenlerle daha iyi bir gelecek hazırlamaya çalışıyorsunuz kendinize. Ve olumsuzlukları hayatınızdan çıkartmaya gayret edeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA