Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERVE SEZEN'İN RÜYASI- RÜYADA GİRİŞ KAPISINI BULAMAMAK

01.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen merve sezen
Merhaba. Komşumuzun beyaz bir dolabını evden atarken yardım etmek için dükkana götürüyoruz benim iş arkadaşım bir erkek yanıma geliyor beraber yaşıyormuşuz dolabı yeni ve temiz olduğu için evimize almaya karar veriyoruz işe dönüyorum ama giriş kapısını bulamıyorum girdiğim kapılardan farklı insanlarla karşılaşıyorum. İçeri giremeyince arkadaşlarımla dışarıda yemek yemeğe karar veriyoruz kimseyle buluşamıyorum aradığım numaralardan farklı kişilere ulaşıyorum.Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşle ilgili bazı konular var ve ilgilenmeniz gerekiyor. Ama siz başkalarının sırları ile uğraşmaktan işinize yeterinde ilgi gösteremiyorsunuz nedense. Bu durum kalıcı sorunlara neden olabilir. Ayrıca yardım isteyeceğiniz kişilerden de yeterli ilgiyi görmeyip şaşkın ve çaresiz kalabilirsiniz. Aman dikkat edin, bu bir uyarı rüyası. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA