Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERVE PINAR'IN RÜYASI-RÜYADA NİŞANLININ AİLESİNİ ARAMAK

09.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen merve pınar
2 hafta sonra nisanim var biraz stresli bi donemdeyim. Ruyamda nisanlimin ailesinin cenazesine gidiyorum yanimda kimler oldugunu hatirlamiyorum. 79 numarali daireyi ariyoruz. Nerdeyse butun apartmani dolaşıyoruz. Gelinlikle dolaşan kiz dahil bir cok şeyle karsilasiyoruz evi bulamiyorum. Sonrasinda ankara cebeciden dolmusa binmisim nisanlimdan ayrılıyorum. Uzun telefon konuşmalarıyla. Pisman oluyorum ama dogru olan bu diyorum. Sonrasini hatırlamıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya ailevi bazı anlaşmazlıkları temsil ediyor ne yazık ki. Siz onun ailesine yaklaşmakta zorluklar yaşıyorsunuz ya da yaşayacaksınız. Daha önce bir nişan geçirdi ise sevgiliniz, sizin onunla mukayese edilmeniz ya da sizin kendinizi böyle bir rekabet içinde hissetmeniz mümkündür. Ya da aile bir başka gelin varsa bu rekabet onunla ve sizinle ilgili olabilir. Uzaktan alınacak haberler söz konusu. Ani karar vermek yerine olayları zamana bırakın derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA