Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERHAMETLİ'NİN RÜYASI- RÜYADA GEÇMİŞE GİTMEK

22.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Merhametli
Merhaba rüyamda gelecekten geçmişe gidiyordum yani o anları normal yaşıyorduk ve benim gelecekten geldiğimi bilmiyorlardı bende tanıdığım insanların yüzlerine bakıp onlar hakkında ileride yaşanacak şeyleri söylüyordum. Birisi ölecekti ileriki zamanda sen şu zamanda düğününde öleceksin diyodum ve o zaman geldiğinde rüyamda o kişi öldü. Diğerleri inandı bana çok garip bi rüyaydı anlamı nedir acaba bilim kurgu filmi izleyip uyumadım bilinçaltı değil
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Binlerce kez bedenlenerek dünyaya yeniden gelen ruhlarız. Geçmiş yaşamlarımız bellek kayıtlarımızda saklı ama dünyaya düşerken onları unuturuz. Yine de yeterince derin uyku halinde ortak bilince bağlanarak ya da alt bilince ulaşarak geçmiş yaşamlarımıza ve hatta ortak yaşam bölgelerine ulaşabilir, bunlar arasında gezinebiliriz. Sizin de rüyada yaptığınız budur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA