Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERAKLI'NIN RÜYASI- RÜYADA GEMİDE OLMAK

25.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen meraklı
Selamın aleyküm ruyamda 10 15 metre kadar uzunlukta tahta birgemideyim geminin sahibi ben erkek kardeşim ve birde kedi suyun üstündeyiz gemi az sallaniyor dalgalardan yanimda altın tozu var geminin sahibinin makarna var 2 tabak iclerine yogurt döküp karıştırıyorum sonra altın tozlarinıda makarnalara döküp karıştırıyorum birini kediye veriyorum yesindiye kedi yiyor birini de ben yiyorun yogurtlu ve altıtolu makarnayı adam kizzarmi diye kardeşime soruyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Gemide olmanız bir maceraya katılacağınızın işareti ve belli ki maceradan bazı kısmetler elde edeceksiniz. Ancak bu kısmetler dedikodulara neden olabilir. Altın her zaman sorunlu işleri, sorunlu kazançları temsil eder. Neyse ki bu kısmetlerin üzerindeki gözlerden arınacağınızı anlıyoruz çünkü yoğurt negatif enerjşleri temizler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA