Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MELODİ'NİN RÜYASI: RÜYADA ESKİ ERKEK ARKADAŞI GÖRMEK

10.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melodi
Rüyamda yolda yüruyorum yanımda eski erkek arkadaşım var bi anda neden hatırlamıyorum onu abime benzetiyorum alakasız bi şekilde tıpkı abim gibi diyorum.ve öyle yoğun bir soğukluk ve isteksizlik hissediyorum ki ona karşı o ise sürekli benimle geliyor yolda bana yaranmaya çalışır bi hali vardı sanki kendini bana sevdirmeye çalışıyordu resmen çırpınıyordu.çok sıcaktı bana karşı ama ben özellikle abime benzediğini düşündükten sonra bana öyle davranmasından rahatsızlık duyuyordum yanyana olmaya tahammül edemiyordum yanında durmak istemiyordum çok yoğun çok garip bi histi hisler bitmiş olsada ona karşı rüyada bile olsa hiç bu derece soğuk hissettiğimi ve boyle düşündüğümü hatırlamıyorum bu rüyayı göreli bi süre oldu aklıma geldi ve çok merak ettim yorumunu lütfen yorumlar mısınız
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Erkek arkadaşınız ara sıra da olsa aklınıza geliyorsa bu tarz rüyaları görmeniz çok normal. Bu rüyalar tamamen bilinçaltımızın ürünüdür ve herhangi bir mesaj vermezler.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA