Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MELİSA SU'NUN RÜYASI-RÜYADA GAİPTEN BİLGİ ALMAK

29.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen melisa su
Ruyamda bir adam beni kovaliyrdu oldurmk icin ben kosuyom pesimdn geliyodu sonra adam beni yakalayamadn bogazima agri girdi nefesim kesildi adam durdu derin nefes aldkcaölursun diyerkkonustu bogazimdan kum akmya basldi oksurdkce cikiyodu bana avcunu ac dedi actm avucumn icinde dinazor yavrusu vardi birde yesil kurt gibi bisey vardi bana dediki ilk bastaknin nesli tukndi obur kurt icinde insanoglu bundan sonra olusmaya basladi dedi sende dirildiktensonra boyleolacksn dedi senibekliycmdediöldm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanızda astral seyahat yapıp diğer boyuta geçmişsiniz. Bu karşılaşma sizi ruhunuzun dünyaya ilk enkarne olduğu zamanları hatırlatmış olmalı. Sizi kovalayan adam ruhsal rehberlerinizden biri, size ruh geçmişinizi anlatmaya çalışmış ama siz bu dünyadaki bilincinizle ondan korkmuşsunuz. Dirilmeniz öbür dünyaya doğmanız demek. Demek ki ölümden sonra yenilenecek ve eskinin etkisinden kurtulacaksınız. Yeni çağ ruhları, indigolar ve kristaller olarak bedenlenirler. Onlar üstün ve güçlü olmaktan çok, duyarlı ve sevgi yüklüdürler. İnsanlık onların moduna büründüğünde dünyaya kelebek etkisi hakim olacak. Yeşil kurt kelebeğin ön yaşamını temsil ediyor. Çok ilginç bir rüya, aslında bu rüyanın üzerine kitap bile yazabilirim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA