Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MELİS KETAN'IN RÜYASI- RÜYA İÇİNDE RÜYA GÖRMEK

13.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen melis ketan
Rüyamda başka bir rüya görmüşüm ve bu rüyamı insanlara anlatıyordum. Rüyamın içinde gördüğüm rüyada damağımın içine simsiyah harflerle birşeyler yazılıydı. Satanist kelimesi gibi bir şey okudum yanılmıyorsam sonra tuçi diye bir kelime vardı. sonra elime resimli kartlar geçti değişik kadın resimleri çok ürkütücüydü. İngilizce tarihler yazıyordu kartların arkasında. sonra arkadaşlarıma herkese anlatıyordum gördüğüm rüyayı kimse bana yardım etmiyordu. sonra da rüyadan uyandım. Anlamı nedir acaba?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bilincinizin alt katmanlarına indiğiniz rüyalar genelde size ya da geçmiş yaşamlarınıza ait gerçeklikleri haber verir. Bazen de bu tip rüyalar haberci olurlar. Sizin rüyanızda korku unsurları var ki bu durumda zihniniz karışık demektir. Kendinizi korkutacak şeylerden uzak durmanızı tavsiye edeceğim size. Çünkü bilinçaltınıza işlemiş korkular var. Bunlardan kurtulmaya çalışmalısınız, yenilenmesine izin vermeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA