Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MELİKE'NİN RÜYASI: RÜYADA SAVAŞ ÇIKMASI

30.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melike
Merhaba, kuzenlerimle bir okulun bahçesinde oturuyorduk. Eski sevgilimi gördüm beni çağırıyordu. Eski bir hocamızı geldiğini söylemek için. Bende hocanın yanına giderken hafif bir elini tutarmış gibi oluyorum. Eskiden açık olan hocamız tesettüre bürünmüştü. Biraz konuşmanın ardından okula geri dönüyordum. Okula doğru polisler gidiyordu. Benim elimde bir benzin bidonu gibi bir şey vardı. Okul bir anda bir eve dönüştü. Arkadan biri bana seslendi. Teröristti sanırım bulunduğum eve bomba atmaya kalkıştı. Bende elimdeki şişeyi ondan önce eve doğru fırlattım. Yangın önleyici gibi bir şeymiş elimdeki. Sonra adam bombayı attı ve ben yere yatın diye bağırıyordum. Bir anda savaş çıktığını gördüm ama herkes aynı cephede savaşıyordu. Rüyanın yorumu ve psikolojik yorumunu merak ediyorum. Ilginiz için şimdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birinin desteğine, sevgisine, arkadaşlığına ihtiyaç duyuyorsunuz. Eski sevgilinizin elini tutmanız bu durumun bir yansıması. Bomba, ani ve ses getirecek haberleri simgeler. Ailece böyle bir haber alabilirsiniz. Haber sonrası karmaşa yaşanabilir ama ailenizin düzeni bozulmayacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA